MÖBLER / Bord / Pelarbord 12332253
nr 1233 2253
Pelarbord
bemålat, 1800-tal. Bredd: 52, djup: 42 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:15:42
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr